125 000 € 80 000 €
20 €/m²
Property 37776 photo 1
Property 37776 photo 2
Property 37776 photo 3
Property 37776 photo 4
Property 37776 photo 5
Property 37776 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
159 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 51499
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
150 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65428
  • Kvadratura 6086 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
170 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 56710
  • Kvadratura 6669 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
107 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 65472
  • Kvadratura 1130 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
128 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 64004
  • Kvadratura 997 m²
  • Udaljenost od mora 1670 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63268
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
150 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 63283
  • Kvadratura 1968 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter