Prodaja - Zemljište 750 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
110 000 €
146 €/m²
Property 54577 photo 1
Property 54577 photo 2
Property 54577 photo 3
Property 54577 photo 4
Property 54577 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 750 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38820
  • Kvadratura 11165 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
90 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 36599
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
110 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 4914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 12422
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 62927
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
150 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 14491
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter