290 000 €
1349 €/m²
Property 22047 photo 1
Property 22047 photo 2
Property 22047 photo 3
Property 22047 photo 4
Property 22047 photo 5
Property 22047 photo 6
Property 22047 photo 7
Property 22047 photo 8
Property 22047 photo 9
Property 22047 photo 10
Property 22047 photo 11
Property 22047 photo 12
Property 22047 photo 13
Property 22047 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodajumezoneta od 215 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm.

Za prodaju
347 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 13337
  • Kvadratura 567 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 19051
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
342 000 € 2460 €/m²
  • Kod objekta 13346
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 220 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 11342
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 4336
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter