196 000 €
188 €/m²
Property 37041 photo 1
Property 37041 photo 2
Property 37041 photo 3
Property 37041 photo 4
Property 37041 photo 5
Property 37041 photo 6
Property 37041 photo 7
Property 37041 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1038 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57163
  • Kvadratura 5687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod objekta 50298
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
210 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 42952
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
267 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 50514
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 45663
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
215 000 € 206 €/m²
  • Kod objekta 57076
  • Kvadratura 1040 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
240 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 51038
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 38127
  • Kvadratura 5900 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
170 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50162
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 750 m

Prijava za Newsletter