Prodaja - Zemljište 5900 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Akrotiri
170 000 € 160 000 €
27 €/m²
Property 38127 photo 1
Property 38127 photo 2
Property 38127 photo 3
Property 38127 photo 4
Property 38127 photo 5
Property 38127 photo 6
Property 38127 photo 7
Property 38127 photo 8
Property 38127 photo 9
Property 38127 photo 10
Property 38127 photo 11
Property 38127 photo 12
Property 38127 photo 13
Property 38127 photo 14
Property 38127 photo 15
Property 38127 photo 16
Property 38127 photo 17
Property 38127 photo 18
Property 38127 photo 19
Property 38127 photo 20
Property 38127 photo 21
Property 38127 photo 22

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5900 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
215 000 € 268 €/m²
  • Kod objekta 65280
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 52232
  • Kvadratura 3592 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
205 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 59117
  • Kvadratura 2035 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 47008
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 65418
  • Kvadratura 4098 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
235 000 € 940 €/m²
  • Kod objekta 50113
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
180 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 44617
  • Kvadratura 740 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
150 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64066
  • Kvadratura 758 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter