30 000 €
42 €/m²
Property 36318 photo 1
Property 36318 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 700 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
37 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 56998
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
35 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 57110
  • Kvadratura 823 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 10274
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
35 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 31017
  • Kvadratura 5325 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
40 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 48963
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
30 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 53002
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter