35 000 €
42 €/m²
Property 57110 photo 1
Property 57110 photo 2
Property 57110 photo 3
Property 57110 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 823 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
40 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35139
  • Kvadratura 1520 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 45849
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 51598
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
49 900 € 83 €/m²
  • Kod objekta 61655
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 54379
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter