Prodaja - Zemljište 306 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Svoronos
37 000 €
120 €/m²
Property 56998 photo 1
Property 56998 photo 2
Property 56998 photo 3
Property 56998 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 306 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 53028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 10274
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
40 000 € 251 €/m²
  • Kod objekta 55984
  • Kvadratura 159 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
55 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 63777
  • Kvadratura 1138 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter