Prodaja - Zemljište 870 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
75 000 €
86 €/m²
Property 30614 photo 1
Property 30614 photo 2
Property 30614 photo 3
Property 30614 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 870 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 696 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
98 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63432
  • Kvadratura 5432 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter