580 000 €
2636 €/m²
Property 7520 photo 1
Property 7520 photo 2
Property 7520 photo 3
Property 7520 photo 4
Property 7520 photo 5
Property 7520 photo 6
Property 7520 photo 7
Property 7520 photo 8
Property 7520 photo 9
Property 7520 photo 10
Property 7520 photo 11
Property 7520 photo 12
Property 7520 photo 13
Property 7520 photo 14
Property 7520 photo 15
Property 7520 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 220 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, garaža, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 3615 €/m²
  • Kod objekta 11035
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 30168
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
720 000 € 3272 €/m²
  • Kod objekta 65215
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2752 €/m²
  • Kod objekta 4028
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
860 000 € 3909 €/m²
  • Kod objekta 12902
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
740 000 € 7400 €/m²
  • Kod objekta 56983
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2031 €/m²
  • Kod objekta 25949
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
472 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 18107
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter