440 000 € 427 000 €
1094 €/m²
Property 38697 photo 1
Property 38697 photo 2
Property 38697 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 390 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 312 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
375 000 € 154 €/m²
  • Kod objekta 39514
  • Kvadratura 2420 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
650 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 32334
  • Kvadratura 11842 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 62153
  • Kvadratura 4021 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
400 000 € 350 000 € 610 €/m²
  • Kod objekta 26135
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 48715
  • Kvadratura 8300 m²
  • Udaljenost od mora 292 m
Za prodaju
640 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 57571
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter