1 350 000 €
56 €/m²
Property 9739 photo 1
Property 9739 photo 2
Property 9739 photo 3
Property 9739 photo 4
Property 9739 photo 5
Property 9739 photo 6
Property 9739 photo 7
Property 9739 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 24000 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 10000 kv.m.

Za prodaju
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 43704
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 47140
  • Kvadratura 47368 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30606
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 30092
  • Kvadratura 8866 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 150 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56094
  • Kvadratura 26159 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 24707
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 500 000 €
  • Kod objekta 2841
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter