60 000 €
92 €/m²
Property 18507 photo 1
Property 18507 photo 2
Property 18507 photo 3
Property 18507 photo 4
Property 18507 photo 5
Property 18507 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 86 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 650 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
54 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 39458
  • Kvadratura 890 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 136 €/m²
  • Kod objekta 42779
  • Kvadratura 439 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m
Za prodaju
60 000 € 576 €/m²
  • Kod objekta 43131
  • Kvadratura 104 m²
  • Udaljenost od mora 49 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
55 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 65361
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Preporučujemo Za prodaju
60 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 62188
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
80 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 35883
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 43110
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 12500 m
Za prodaju
60 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 37931
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter