Prodaja - Zemljište 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
60 000 €
150 €/m²
Property 12758 photo 1
Property 12758 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter