110 000 €
23 €/m²
Property 32315 photo 1
Property 32315 photo 2
Property 32315 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4670 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 54416
  • Kvadratura 1658 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
95 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 51611
  • Kvadratura 2225 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
150 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64036
  • Kvadratura 4290 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
160 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 62893
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 47077
  • Kvadratura 10200 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
100 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 65845
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 50410
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter