Prodaja - Zemljište 12955 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini Olimpiaki Akti
420 000 €
32 €/m²
Property 48655 photo 1
Property 48655 photo 2
Property 48655 photo 3
Property 48655 photo 4
Property 48655 photo 5
Property 48655 photo 6
Property 48655 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12955 kv.m. na Olimpska regija. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 450 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 9805
  • Kvadratura 4008 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
400 000 € 331 €/m²
  • Kod objekta 9829
  • Kvadratura 1208 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
380 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 9827
  • Kvadratura 728 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
350 000 € 311 €/m²
  • Kod objekta 6460
  • Kvadratura 1125 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 9806
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter