Prodaja - Zemljište 5000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
70 000 €
14 €/m²
Property 32071 photo 1
Property 32071 photo 2
Property 32071 photo 3
Property 32071 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 30759
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
75 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 30614
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter