Na upit
Property 56947 photo 1
Property 56947 photo 2
Property 56947 photo 3
Property 56947 photo 4
Property 56947 photo 5
Property 56947 photo 6
Property 56947 photo 7
Property 56947 photo 8
Property 56947 photo 9
Property 56947 photo 10
Property 56947 photo 11
Property 56947 photo 12
Property 56947 photo 13
Property 56947 photo 14
Property 56947 photo 15
Property 56947 photo 16
Property 56947 photo 17
Property 56947 photo 18
Property 56947 photo 19
Property 56947 photo 20
Property 56947 photo 21
Property 56947 photo 22
Property 56947 photo 23
Property 56947 photo 24
Property 56947 photo 25
Property 56947 photo 26
Property 56947 photo 27
Property 56947 photo 28
Property 56947 photo 29
Property 56947 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2023
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodajumezoneta od 224 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, 4 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, bazen, baštu, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod objekta 58922
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod objekta 64182
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 59718
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
3 600 000 € 14693 €/m²
  • Kod objekta 65086
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod objekta 64181
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 62873
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter