Prodaja - Zemljište 8000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
280 000 €
35 €/m²
Property 29139 photo 1
Property 29139 photo 2
Property 29139 photo 3
Property 29139 photo 4
Property 29139 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
300 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 35619
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
240 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 50971
  • Kvadratura 4236 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 21749
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
225 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 51788
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42440
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30567
  • Kvadratura 11017 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
230 000 € 247 €/m²
  • Kod objekta 9525
  • Kvadratura 930 m²
  • Udaljenost od mora 35 m
Za prodaju
270 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 63230
  • Kvadratura 4337 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m

Prijava za Newsletter