Prodaja - Zemljište 11017 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
250 000 €
22 €/m²
Property 30567 photo 1
Property 30567 photo 2
Property 30567 photo 3
Property 30567 photo 4
Property 30567 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11017 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 987 kv.m.

Za prodaju
325 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 45590
  • Kvadratura 5800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
350 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23170
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
320 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 36389
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
350 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 52138
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
220 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 46195
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter