Prodaja - Zemljište 4236 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
240 000 €
56 €/m²
Property 50971 photo 1
Property 50971 photo 2
Property 50971 photo 3
Property 50971 photo 4
Property 50971 photo 5
Property 50971 photo 6
Property 50971 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 28 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4236 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
220 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 25134
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
320 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 50085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62957
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter