Prodaja - Vila 210 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
530 000 €
2524 €/m²
Property 44808 photo 1
Property 44808 photo 2
Property 44808 photo 3
Property 44808 photo 4
Property 44808 photo 5
Property 44808 photo 6
Property 44808 photo 7
Property 44808 photo 8
Property 44808 photo 9
Property 44808 photo 10
  • Kod objekta 44808
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 210 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 210 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
772 500 € 7287 €/m²
  • Kod objekta 44323
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
790 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 48964
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3529 €/m²
  • Kod objekta 56948
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 46224
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter