40 000 €
133 €/m²
Property 26225 photo 1
Property 26225 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
48 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 5204
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
40 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 26226
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
48 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 5176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
53 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31438
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
45 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 42236
  • Kvadratura 14600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42882
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 19942
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
35 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 14524
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
39 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 39047
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter