39 000 €
125 €/m²
Property 39047 photo 1
Property 39047 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,4
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 101 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 310 kv.m. na Eviji. Sa mogućnošću izgradnje do 433 kv.m.

Za prodaju
35 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 26528
  • Kvadratura 920 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 26226
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
39 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 39047
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
48 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 5176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
32 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 35836
  • Kvadratura 847 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 10455
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
35 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 14524
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25011
  • Kvadratura 507 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter