370 000 €
1850 €/m²
Property 59540 photo 1
Property 59540 photo 2
Property 59540 photo 3
Property 59540 photo 4
Property 59540 photo 5
Property 59540 photo 6
Property 59540 photo 7
Property 59540 photo 8
Property 59540 photo 9
Property 59540 photo 10
Property 59540 photo 11
Property 59540 photo 12
Property 59540 photo 13
Property 59540 photo 14
Property 59540 photo 15
Property 59540 photo 16
Property 59540 photo 17
Property 59540 photo 18
Property 59540 photo 19
Property 59540 photo 20
Property 59540 photo 21
Property 59540 photo 22
Property 59540 photo 23
Property 59540 photo 24
Property 59540 photo 25
Property 59540 photo 26
Property 59540 photo 27
Property 59540 photo 28

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 740 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 200 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
305 000 € 2904 €/m²
  • Kod objekta 65881
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3200 €/m²
  • Kod objekta 65797
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 1850 €/m²
  • Kod objekta 59540
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
495 000 € 2379 €/m²
  • Kod objekta 66145
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 891 €/m²
  • Kod objekta 24155
  • Kvadratura 370 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Kod objekta 4335
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
405 000 € 1883 €/m²
  • Kod objekta 13804
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter