500 000 €
1724 €/m²
Property 14848 photo 1

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 290 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 60133
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 14848
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 2571 €/m²
  • Kod objekta 43860
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
680 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 10357
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod objekta 65282
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
704 000 € 2707 €/m²
  • Kod objekta 13601
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 8115
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 42005
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter