Property 60171 photo 1
Property 60171 photo 2
Property 60171 photo 3
Property 60171 photo 4
Property 60171 photo 5
Property 60171 photo 6
Property 60171 photo 7
Property 60171 photo 8
Property 60171 photo 9
Property 60171 photo 10
Property 60171 photo 11
Property 60171 photo 12
Property 60171 photo 13
Property 60171 photo 14
Property 60171 photo 15
Property 60171 photo 16
Property 60171 photo 17
Property 60171 photo 18
Property 60171 photo 19
Property 60171 photo 20
Property 60171 photo 21
Property 60171 photo 22
Property 60171 photo 23
Property 60171 photo 24
Property 60171 photo 25
Property 60171 photo 26
Property 60171 photo 27

Detalji

  • Godina izgradnje: 1963
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 157 kv.m u Atini. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 39591
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 4375
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2038 €/m²
  • Kod objekta 60171
  • Kvadratura 157 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3800 €/m²
  • Kod objekta 24310
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
370 000 € 4352 €/m²
  • Kod objekta 59775
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63236
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter