100 000 € 80 000 €
193 €/m²
Property 51443 photo 1
Property 51443 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 413 kv.m. na Olimpska regija. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
110 000 € 365 €/m²
  • Kod objekta 56528
  • Kvadratura 301 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 52907
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 19498
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
90 000 €
  • Kod objekta 2976
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 4914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 12668
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter