Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
140 000 €
35 €/m²
Property 21941 photo 1
Property 21941 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 16405
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
200 000 € 338 €/m²
  • Kod objekta 10607
  • Kvadratura 590 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 3742
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
180 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 62136
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
120 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 3388
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 26938
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
170 000 € 252 €/m²
  • Kod objekta 51484
  • Kvadratura 672 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter