Prodaja - Zemljište 469 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
120 000 €
255 €/m²
Property 10484 photo 1
Property 10484 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 469 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 375 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 19498
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
110 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 4914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57190
  • Kvadratura 6375 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
140 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 5158
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
100 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 12274
  • Kvadratura 2705 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 3413
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter