Prodaja - Zemljište 8800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
120 000 €
13 €/m²
Property 3388 photo 1
Property 3388 photo 2
  • Kod objekta 3388
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 8800 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8800 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
160 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 59078
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
100 000 €
  • Kod objekta 3783
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
153 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 58308
  • Kvadratura 844 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65646
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
100 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31033
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter