550 000 € 425 000 €
1771 €/m²
Property 19409 photo 1
Property 19409 photo 2
Property 19409 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Krfu. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, parking, grejanje.

Za prodaju
480 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 40792
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
480 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 36677
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63176
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 23153
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 6448
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter