700 000 €
4828 €/m²
Property 56012 photo 1
Property 56012 photo 2
Property 56012 photo 3
Property 56012 photo 4
Property 56012 photo 5
Property 56012 photo 6
Property 56012 photo 7
Property 56012 photo 8
Property 56012 photo 9
Property 56012 photo 10
Property 56012 photo 11
Property 56012 photo 12
Property 56012 photo 13
Property 56012 photo 14
Property 56012 photo 15
Property 56012 photo 16
Property 56012 photo 17
Property 56012 photo 18
Property 56012 photo 19
Property 56012 photo 20
Property 56012 photo 21
Property 56012 photo 22
Property 56012 photo 23
Property 56012 photo 24
Property 56012 photo 25
Property 56012 photo 26
Property 56012 photo 27
Property 56012 photo 28
Property 56012 photo 29
Property 56012 photo 30
Property 56012 photo 31
Property 56012 photo 32
Property 56012 photo 33
Property 56012 photo 34

Detalji

  • Godina izgradnje: 1930
  • Godina renoviranja: 1999
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 145 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
970 000 € 3774 €/m²
  • Kod objekta 49595
  • Kvadratura 257 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 1633 €/m²
  • Kod objekta 50661
  • Kvadratura 355 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
585 000 € 2437 €/m²
  • Kod objekta 3062
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3717 €/m²
  • Kod objekta 24433
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 32325
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3553
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
640 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 41798
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65553
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14

Prijava za Newsletter