820 000 €
3661 €/m²
Property 60216 photo 1
Property 60216 photo 2
Property 60216 photo 3
Property 60216 photo 4
Property 60216 photo 5
Property 60216 photo 6
Property 60216 photo 7
Property 60216 photo 8
Property 60216 photo 9
Property 60216 photo 10
Property 60216 photo 11
Property 60216 photo 12
Property 60216 photo 13
Property 60216 photo 14
Property 60216 photo 15
Property 60216 photo 16
Property 60216 photo 17
Property 60216 photo 18
Property 60216 photo 19
Property 60216 photo 20
Property 60216 photo 21
Property 60216 photo 22
Property 60216 photo 23
Property 60216 photo 24
Property 60216 photo 25
Property 60216 photo 26
Property 60216 photo 27
Property 60216 photo 28
Property 60216 photo 29
Property 60216 photo 30
Property 60216 photo 31
Property 60216 photo 32
Property 60216 photo 33
Property 60216 photo 34
Property 60216 photo 35

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 224 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i parking, baštu.

Za prodaju
700 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 21763
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 46880
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
950 000 € 3454 €/m²
  • Kod objekta 21564
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
790 000 € 2925 €/m²
  • Kod objekta 19879
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3553
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33717
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65553
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
730 000 € 2147 €/m²
  • Kod objekta 7178
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
680 000 € 8292 €/m²
  • Kod objekta 56489
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter