450 000 €
2795 €/m²
Property 6448 photo 1
Property 6448 photo 2
Property 6448 photo 3
Property 6448 photo 4
Property 6448 photo 5
Property 6448 photo 6
Property 6448 photo 7
Property 6448 photo 8
Property 6448 photo 9
Property 6448 photo 10
Property 6448 photo 11
Property 6448 photo 12
Property 6448 photo 13
Property 6448 photo 14
Property 6448 photo 15
Property 6448 photo 16
Property 6448 photo 17
Property 6448 photo 18
Property 6448 photo 19
Property 6448 photo 20
Property 6448 photo 21
Property 6448 photo 22
Property 6448 photo 23
Property 6448 photo 24
Property 6448 photo 25
Property 6448 photo 26
Property 6448 photo 27

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 5
  • Ostale pogodnosti: Открытый джакузи на веранде.
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 150 m

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Wifi
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 161 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63176
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 22885
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
450 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 6448
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod objekta 49588
  • Kvadratura 368 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
440 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 45862
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 25224
  • Kvadratura 128 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 2296 €/m²
  • Kod objekta 36677
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter