480 000 €
1846 €/m²
Property 40792 photo 1
Property 40792 photo 2
Property 40792 photo 3
Property 40792 photo 4
Property 40792 photo 5
Property 40792 photo 6
Property 40792 photo 7
Property 40792 photo 8
Property 40792 photo 9
Property 40792 photo 10
Property 40792 photo 11
Property 40792 photo 12
Property 40792 photo 13
Property 40792 photo 14
Property 40792 photo 15
Property 40792 photo 16
Property 40792 photo 17
Property 40792 photo 18
Property 40792 photo 19
Property 40792 photo 20
Property 40792 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 260 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 24926
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 21763
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod objekta 60780
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod objekta 46186
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 59310
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
645 000 € 3794 €/m²
  • Kod objekta 63017
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter