600 000 €
2069 €/m²
Property 38919 photo 1
Property 38919 photo 2
Property 38919 photo 3
Property 38919 photo 4
Property 38919 photo 5
Property 38919 photo 6
Property 38919 photo 7
Property 38919 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1940
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 19 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 290 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, WC. na drugom sprat se sastoji od Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 38919
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 59310
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
650 000 € 2600 €/m²
  • Kod objekta 33117
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
700 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 4073
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 56012
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 23153
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49578
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
680 000 € 8292 €/m²
  • Kod objekta 56489
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter