550 000 €
2340 €/m²
Property 17955 photo 1
Property 17955 photo 2
Property 17955 photo 3
Property 17955 photo 4
Property 17955 photo 5
Property 17955 photo 6
Property 17955 photo 7
Property 17955 photo 8
Property 17955 photo 9
Property 17955 photo 10
Property 17955 photo 11
Property 17955 photo 12
Property 17955 photo 13
Property 17955 photo 14
Property 17955 photo 15
Property 17955 photo 16
Property 17955 photo 17
Property 17955 photo 18
Property 17955 photo 19
Property 17955 photo 20
Property 17955 photo 21
Property 17955 photo 22
Property 17955 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7300 m
  • Udaljenost od grada: 6,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 235 kv.m na Krfu. u podrumu se sastoji od ostava. u suterenu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
580 000 € 3717 €/m²
  • Kod objekta 24433
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
700 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 24926
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 40792
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
630 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 59310
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
680 000 € 8292 €/m²
  • Kod objekta 56489
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
645 000 € 3794 €/m²
  • Kod objekta 63017
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 49438
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14

Prijava za Newsletter