750 000 €
3676 €/m²
Property 23153 photo 1
Property 23153 photo 2
Property 23153 photo 3
Property 23153 photo 4
Property 23153 photo 5
Property 23153 photo 6
Property 23153 photo 7
Property 23153 photo 8
Property 23153 photo 9
Property 23153 photo 10
Property 23153 photo 11
Property 23153 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 1 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 204 kv.m na Krfu. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 19943
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
700 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 21763
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
690 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 52075
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
700 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 4073
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 46880
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
680 000 € 8292 €/m²
  • Kod objekta 56489
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 30368
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 100 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 3719
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
750 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 23153
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter