68 000 €
113 €/m²
Property 52386 photo 1
Property 52386 photo 2
Property 52386 photo 3
Property 52386 photo 4
Property 52386 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 600 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
100 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 50361
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
80 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 63900
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
90 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 40123
  • Kvadratura 6705 m²
  • Udaljenost od mora 7300 m
Za prodaju
80 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 43083
  • Kvadratura 1116 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31332
  • Kvadratura 403 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
86 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 50218
  • Kvadratura 447 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
97 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 52623
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 42244
  • Kvadratura 272 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter