Prodaja - Zemljište 1000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Kolimvari
800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
680 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 26886
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 63073
  • Kvadratura 16658 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
650 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 57279
  • Kvadratura 5159 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 44361
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59201
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 56706
  • Kvadratura 14549 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
800 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32800
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 12083
  • Kvadratura 8100 m²
  • Udaljenost od mora 5100 m
Za prodaju
990 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 44357
  • Kvadratura 13500 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter