Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 200 000 €
240 €/m²
Property 22880 photo 1
Property 22880 photo 2
Property 22880 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 5989
  • Kvadratura 570 m²
  • Udaljenost od mora 290 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 500 000 €
  • Kod objekta 2841
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 200 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 22880
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33337
  • Kvadratura 21083 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 43704
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30606
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 000 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 21075
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter