Prodaja - Zemljište 524 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
45 000 €
85 €/m²
Property 19652 photo 1
  • Kod objekta 19652
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 524 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 524 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
59 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 13897
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
37 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 13426
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
40 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43842
  • Kvadratura 1352 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 14941
  • Kvadratura 704 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
37 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 13430
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
42 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 14016
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 30173
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter