690 000 €
690 €/m²
Property 61158 photo 1
Property 61158 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
950 000 € 570 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 5935
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
895 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 6005
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
988 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 12891
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
557 000 € 318 €/m²
  • Kod objekta 13790
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
860 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 13851
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
800 000 € 615 €/m²
  • Kod objekta 16574
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
1 000 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 19117
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter