Prodaja - Zemljište 1800 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
75 000 €
41 €/m²
Property 42071 photo 1
Property 42071 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1800 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
98 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 63432
  • Kvadratura 5432 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
90 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 36599
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter