Prodaja - Zemljište 47368 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
1 600 000 €
33 €/m²
Property 47140 photo 1
Property 47140 photo 2
Property 47140 photo 3
Property 47140 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 43 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 47368 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 30092
  • Kvadratura 8866 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 500 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 30606
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33337
  • Kvadratura 21083 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34334
  • Kvadratura 41000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 60580
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 47140
  • Kvadratura 47368 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter