Prodaja - Zemljište 8866 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
2 000 000 €
225 €/m²
Property 30092 photo 1
Property 30092 photo 2
Property 30092 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od grada: 39 km
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8866 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
2 200 000 €
  • Kod objekta 40570
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 60580
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 24707
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 30092
  • Kvadratura 8866 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 50542
  • Kvadratura 90000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod objekta 62294
  • Kvadratura 10959 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 35781
  • Kvadratura 21000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter