1 500 000 €
300 €/m²
Property 2841 photo 1
Property 2841 photo 2
Property 2841 photo 3
Property 2841 photo 4
Property 2841 photo 5

Detalji

  • Plaža: Песчанно-галечный
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od grada: 0,15 km
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Na prodaju je zemljište koje se nalazi u centru razvijenog sela na ostrvu Krf. Zemljište od 5.000 m2. ima gustinu izgradnje od 1.200 m2.

Na njemu se nalazi stara vila koja se može rekonstruisati. Lokacija je idealna za izgradnju butik hotela.

Područje je svuda veoma zeleno, a udaljeno je samo 150 metara od plaže. Selo ima sve pogodnosti za udobnost i zadovoljstvo.

Moguće je kupiti susednu parcelu površine 4500 m2 kako bi ih objedinili u svrhu ukupne izgradnje.

Za prodaju
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 30092
  • Kvadratura 8866 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 300 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 43704
  • Kvadratura 70000 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod objekta 58550
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 47140
  • Kvadratura 47368 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 34334
  • Kvadratura 41000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
2 200 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 50542
  • Kvadratura 90000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
1 350 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 9739
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 33337
  • Kvadratura 21083 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod objekta 60458
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter