195 000 €
2786 €/m²
Property 65212 photo 1
Property 65212 photo 2
Property 65212 photo 3
Property 65212 photo 4
Property 65212 photo 5
Property 65212 photo 6
Property 65212 photo 7
Property 65212 photo 8
Property 65212 photo 9
Property 65212 photo 10
Property 65212 photo 11
Property 65212 photo 12
Property 65212 photo 13
Property 65212 photo 14
Property 65212 photo 15
Property 65212 photo 16
Property 65212 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
265 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 65005
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 63905
  • Kvadratura 54 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter