82 000 €
1491 €/m²
Property 64568 photo 1
Property 64568 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1964
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
70 000 € 853 €/m²
  • Kod objekta 35576
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod objekta 64441
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter